1.     Druk

 

Firma BoxCenter posiada  nowoczesną maszynę drukującą, dzięki czemu możemy zaproponować usługę druku metodą flexo w 5-ciu kolorach na tekturze falistej.

Dodatkowo występuje możliwość położenia lakieru, w tym również lakier „kładziony

punktowo”.

Używamy elastycznych form drukowych i szybkoschnących farb.

Dzięki przeprowadzaniu prób w fazie projektowej uzyskujemy wysoką rozdzielczość wyjściową. Pozwala to na uzyskanie  wysokiej jakości druku.

Maksymalny format produkcyjny to 2000x1300mm co umożliwia nam produkcję wielkoformatowych kartonów i skraca czas produkcji zleceń.

 

 

2.Sztancowanie

 

Posiadamy  nowoczesny  park maszyn sztancujących, dzięki czemu jesteśmy w stanie  zrealizować  zamówienia na opakowania o  skomplikowanej konstrukcji. Za pomocą zaprojektowanego wcześniej wykrojnika  nadajemy  wyrobom  kształty zgodne z oczekiwaniami Klienta. Sztancowanie wykonujemy w oparciu o automatyczną linię o maksymalnym rozmiarze arkusza 1611x1111 mm

3.Okienkowanie

 

Okienkowanie   to jedna z najciekawszych technik uszlachetniania opakowań na etapie ich produkcji. Polega na tworzeniu w opakowaniu niewielkiego otworu, który pomaga w lepszym  wyeksponowaniu znajdującego się w środku produktu. W miejscu otworu przyklejane są okienka z folii , które mają chronić produkt i jednocześnie  zwrócić uwagę klienta na wyrób .

 

 

4.Klejenie

Wykonujemy  sklejanie i składanie elementów opakowania do postaci odpowiedniej do dalszej dystrybucji. Dzięki sklejarce trzypunktowej, możemy zaoferować Państwu klejenie jedno, dwu i trzy punktowe. Maszyna, którą posiadamy  stanowi efektywne rozwiązanie dla średnich i dużych serii produkcyjnych.

Please publish modules in offcanvas position.