1. Druk

Firma BoxCenter posiada nowoczesną maszynę drukującą, dzięki czemu realizujemy usługę druku metodą flexo w 5-ciu kolorach na tekturze falistej z możliwością nałożenie lakieru, w tym również lakier „kładziony punktowo”.

Maksymalny format produkcyjny to 2000x1300mm co umożliwia nam produkcję wielkoformatowych kartonów i skraca czas realizacji zleceń.

2. Sztancowanie


Posiadamy nowoczesny park maszyn sztancujących, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na opakowania o skomplikowanej konstrukcji. Za pomocą zaprojektowanego wcześniej wykrojnika nadajemy wyrobom kształty zgodne z oczekiwaniami Klienta. Sztancowanie wykonujemy w oparciu o automatyczną linię o maksymalnym rozmiarze arkusza 1611x1111 mm3. Okienkowanie


Okienkowanie to jedna z najciekawszych technik uszlachetniania opakowań na etapie ich produkcji. Polega na tworzeniu w opakowaniu niewielkiego otworu, który pomaga w lepszym wyeksponowaniu znajdującego się w środku produktu. W miejscu otworu przyklejane są okienka z folii , które mają chronić produkt i jednocześnie zwrócić uwagę klienta na wyrób.

4. Klejenie


Wykonujemy sklejanie i składanie elementów opakowania do postaci odpowiedniej do dalszej dystrybucji. Dzięki sklejarce trzypunktowej, możemy zaoferować Państwu klejenie jedno, dwu i trzy punktowe. Maszyna, którą posiadamy stanowi efektywne rozwiązanie dla średnich i dużych serii produkcyjnych.


Please publish modules in offcanvas position.