O firmie


BoxCenter – producent opakowań tekturowych

Na rynku działamy od 2005 roku. Profil naszej firmy ukierunkowany jest na produkcję opakowań z tektury falistej i litej.
Wśród konkurentów wyróżniają nas atrakcyjne ceny, wysoka jakość naszych wyrobów, elastyczność terminów w realizacji zleceń, a przede wszystkim możliwość dopasowania się do potrzeb każdego Klienta.
Pierwszorzędne miejsce w polityce firmy zajmuje dbałość o jakość produktu, spełniająca wymagania Klienta. Sprawny proces realizacji zamówień, począwszy od etapu produkcji po dostarczenie gotowego wyrobu jest fundamentem naszej wiarygodności u Klienta.
Dzięki ciągłym inwestycjom w park maszynowy i rozwój firmy, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno jakościowym, jak i ilościowym.
Wychodząc naprzeciw logistycznym potrzebom stworzyliśmy własne zaplecze transportowe w postaci samochodów o zróżnicowanej ładowności.

Spółka otrzymała dotację na projekty współfinansowane ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013:

Działanie 1.3 Dotacje inwestycyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw:
„Wzrost konkurencyjności BOXCENTER poprzez rozszerzenie oferty produktowej dzięki zakupowi nowych maszyn do produkcji opakowań”

Działanie 1.7 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw przez doradztwo:
„Wzrost konkurencyjności BOXCENTER poprzez zakup usług doradczych w zakresie projektowania i wdrażania systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000”

Działanie 1.7 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw przez doradztwo:
„Wzrost konkurencyjności BOXCENTER poprzez zakup specjalistycznych usług doradczych w zakresie systemu zarządzania środowiskowego”